Bogʻlanish

Mamlakat va shaharni tanlang

Egyptdagi ofislarimiz

  • New Cairo
    شارع المشير عبد الغنى الجاسمى 16, القاهرة الجديدة, 11835
    +1 (347) 620-09-02
  • Cairo
    26 يوليو 18 أ شارع 26 يوليو
    +1 (347) 620-09-02

Portfolio

GeoPlastBord uchun sayt yaratish New Cairo, Egyptda

GeoPlastBord uchun sayt va internetdan mijozlar va murojaatlarni jalb qilish tizimini qurish boʻyicha kompleks xizmat: marketing auditi va raqobatchilar tahlili, rejalashtirish va dizayn, belgilash va dasturlash, sinov va ishga tushirish, qoʻllab-quvvatlash va texnik xizmat, onlayn mavjudlikning uzluksiz oʻsishi New Cairo, Egyptda.

Mijoz
GeoPlastBord
Yil
GeoPlastBord

Loyiha sharhi New Cairo, Egyptda

GeoPlastBord loyihasida biz texnik tomonga alohida eʼtibor qaratdik: tezlik, mobil versiya va qidiruv tizimlari uchun toʻgʻri belgilash.

Biz GeoPlastBord loyihasini kompleks vazifa sifatida olib bordik: shunchaki sahifalar qurish emas, balki internetdan mijozlar va murojaatlarni barqaror olib keladigan tizim yaratish.

Biz nima qildik New Cairo, Egyptda

  • Marketing auditi va raqobatchilar tahlili
  • Rejalashtirish va dizayn
  • Belgilash va dasturlash
  • Sinov va ishga tushirish
  • Qoʻllab-quvvatlash va texnik xizmat
  • Onlayn mavjudlikning uzluksiz oʻsishi

Boshqa keyslar

paklend

Keys

Pakland uchun sayt yaratish New Cairo, Egyptda

keys-egf

Keys

EGF Printing House uchun sayt yaratish New Cairo, Egyptda

snabzhenets

Keys

Snabzhenets uchun sayt yaratish New Cairo, Egyptda

Marketing boʻlimi rahbarimiz bilan qoʻngʻiroqqa yoziling

Bizga biznesingiz haqida soʻzlab bering — qoʻngʻiroq davomida biz sizga qaysi mijoz jalb qilish kanallari koʻproq mos kelishini aniqlaymiz va loyihaning aniq byudjetini beramiz.

New Cairo, Egypt

Raven Whitney

شارع المشير عبد الغنى الجاسمى 16, القاهرة الجديدة, 11835, New Cairo

+1 (347) 620-09-02

egypt-new-cairo-uz@fastsite.ru