Байланысу

Елді және қаланы таңдаңыз

Біздің United States кеңселеріміз

  • New York City
    Division Street 40, New York, 10002
    +1 (347) 620-09-02
  • Washington, D.C.
    L Street Northwest 1200, Washington, 20005
    +1 (347) 620-09-02

Портфолио

Peramo Invest үшін сайт жасау New York City, United States

Peramo Invest үшін сайт құру және интернеттен тұтынушылар мен өтінімдерді тарту жүйесін жасаудың кешенді қызметі: маркетингтік аудит және бәсекелестерді талдау, жоспарлау және дизайн, беттеу және бағдарламалау, тестілеу және іске қосу, қолдау және техникалық қызмет көрсету, онлайн қатысудың үздіксіз өсуі New York City, United States.

Клиент
Peramo Invest
Жыл
Peramo Invest

Жобаға шолу New York City, United States

Бастапқыда біз Peramo Invest үшін маркетингтік аудит және бәсекелестерді талдау жүргіздік, осылайша нақты сұранысты және сайт бәсекелестерден асып түсе алатын тұстарды түсіну үшін.

Іске қосудан кейін Peramo Invest сайты қараусыз қалмайды — біз оның мазмұнын, іздеу мен ЖИ-дегі көрінуін өсіреміз және аудиториямен байланыс нүктелерін кеңейтеміз.

Біз не істедік New York City, United States

  • Маркетингтік аудит және бәсекелестерді талдау
  • Жоспарлау және дизайн
  • Беттеу және бағдарламалау
  • Тестілеу және іске қосу
  • Қолдау және техникалық қызмет көрсету
  • Онлайн қатысудың үздіксіз өсуі

Басқа кейстер

meylilog

Кейс

Meylilog үшін сайт жасау New York City, United States

sber-kapital

Кейс

Sberbank Capital үшін сайт жасау New York City, United States

uks

Кейс

Universal Computer Service үшін сайт жасау New York City, United States

Маркетинг жөніндегі басшымызбен қоңырау жоспарлаңыз

Бизнесіңіз туралы айтып беріңіз — қоңырау кезінде-ақ біз сізге қандай тұтынушы тарту арналары ең қолайлы екенін шешіп, жобаның нақты бюджетін береміз.

New York City, United States

Finch Chelsea

Division Street 40, New York, 10002, New York City

+1 (347) 620-09-02

united-states-new-york-city-kk@fastsite.ru