Bogʻlanish

Mamlakat va shaharni tanlang

Venezueladagi ofislarimiz

  • San Diego
    Calle Apolo Local 402, 2002
    +1 (347) 620-09-02
  • Caracas
    Av. Oeste 2 38, 1010
    +1 (347) 620-09-02

Portfolio

Laviatti uchun sayt yaratish San Diego, Venezuelada

Laviatti uchun sayt va internetdan mijozlar va murojaatlarni jalb qilish tizimini qurish boʻyicha kompleks xizmat: marketing auditi va raqobatchilar tahlili, rejalashtirish va dizayn, belgilash va dasturlash, sinov va ishga tushirish, qoʻllab-quvvatlash va texnik xizmat, onlayn mavjudlikning uzluksiz oʻsishi San Diego, Venezuelada.

Mijoz
Laviatti
Yil
Laviatti

Loyiha sharhi San Diego, Venezuelada

Biz Laviatti saytining tuzilishi va koʻrinishini yagona savol atrofida loyihaladik: tashrif buyuruvchilarni murojaatga eng qisqa va eng tushunarli yoʻl orqali qanday yoʻnaltirish.

Laviatti loyihasida biz texnik tomonga alohida eʼtibor qaratdik: tezlik, mobil versiya va qidiruv tizimlari uchun toʻgʻri belgilash.

Biz nima qildik San Diego, Venezuelada

  • Marketing auditi va raqobatchilar tahlili
  • Rejalashtirish va dizayn
  • Belgilash va dasturlash
  • Sinov va ishga tushirish
  • Qoʻllab-quvvatlash va texnik xizmat
  • Onlayn mavjudlikning uzluksiz oʻsishi

Boshqa keyslar

ax-for-pharma

Keys

AX For Pharma uchun sayt yaratish San Diego, Venezuelada

samman

Keys

Samman uchun sayt yaratish San Diego, Venezuelada

mebel-siti

Keys

Mebel-City savdo markazi uchun sayt yaratish San Diego, Venezuelada

Marketing boʻlimi rahbarimiz bilan qoʻngʻiroqqa yoziling

Bizga biznesingiz haqida soʻzlab bering — qoʻngʻiroq davomida biz sizga qaysi mijoz jalb qilish kanallari koʻproq mos kelishini aniqlaymiz va loyihaning aniq byudjetini beramiz.

San Diego, Venezuela

Sparrow Emma

Calle Apolo Local 402, 2002, San Diego

+1 (347) 620-09-02

venezuela-san-diego-uz@fastsite.ru